FAALİYET ALANLARIMIZPerakende SatışlarSadakat Programları
Sadakat Programları
Positive Card

Yaklaşık 2 milyon aktif kullanıcısıyla, Türkiye’nin en yaygın müşteri sadakat programı Positive Card, ülke çapındaki 1800’den fazla Petrol Ofisi istasyonunda geçerlidir. Positive Card’a sahip olan müşteriler, satın aldıkları her 1 litre yakıt için 2,2 puan kazanmaktadırlar. Her 600 puanda da 10 TL’lik bedava akaryakıt kazanma hakkına sahiptirler.

Positive Card’ı sektördeki diğer kartlardan ayıran ”Öde-Geç” özelliği, Petrol Ofisi müşterilerinin akaryakıt alışverişlerine konfor katıyor. Bu sistem, araçtan inmeden akaryakıt pompası başında ödeme yapılmasını sağlıyor. Ödeme sırasında Positive Card, Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, HSBC ve İş Bankası’nın kredi kartlarıyla eşleştiriliyor ve böylece akaryakıt pompası başında Positive Card’ın tüm avantajlarından faydalanılıyor.

Ayrıca, Positive Card’a sahip olan bütün müşterimizin harcama davranışlarını ve tercihlerini analiz ederek, özel kampanyalarla onlara doğru zamanda en uygun teklifler sunmaktayız.

Petrol Ofisi olarak en ileri teknolojik altyapı üzerine kurduğumuz bu müşteri sadakat programını, diğer güçlü kuruluşlarla iş birliği yaparak müşterilerimizin hayatına sağladığı kolaylıkları genişletmeyi hedefliyoruz.

Positive Card kampanyalari hakkinda bilgi sahibi olmak ve üyelik için lütfen tıklayınız.


 
 

Gümrükler Muhafaza İhbar
© 2011 OMV Petrol Ofisi A.S  |    Yasal Koşullar   |   Gizlilik Sözümüz   |    Site Haritası