FAALİYET ALANLARIMIZPerakende SatışlarGiriş
Perakende Satışlar

Petrol Ofisi olarak 81 ilin tamamını ve yaklaşık 850 ilçeyi kapsayan geniş bayi ağımız ile Türkiye`nin ülke çapında hizmet verebilen en yaygın perakende satış ağına sahip akaryakıt şirketiyiz.

Müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışımız ile üstün nitelikli ürünlerle tüketicilerin akaryakıt ihtiyaçlarını güvenle karşılamayı ve akaryakıt alışverişinin zevkli, hızlı ve pratik bir işlem haline dönüştürmeyi hedefliyoruz.

En temel başarı kriterlerimiz arasında saydığımız operasyonel mükemmellik kavramı çerçevesinde istasyon geliştirme faaliyetlerimizi düzenli olarak sürdürüyor, istasyonlarımızı kurumsal kimliğimiz doğrultusunda yeniliyoruz. 2013 Ekim ayı sonuna kadar toplam 2200’e yakın istasyonumuzu hedeflenen kalite standartlarına kavuşturmuş bulunuyoruz.

Müşterilerimize, satış yelpazemizdeki benzin, motorin, POGAZ, jet yakıtı, siyah ürünler, LNG ve madeni yağ ürünlerimizle hizmet veriyoruz. Yeni Nesil V/Max serisi akaryakıtlar ile hem benzin, hem de motorinde bugüne dek elde edilebilmiş en yüksek yakıt ekonomisi değerine imza atıyoruz. Ülkemiz şartlarına uygun olarak geliştirdiğimiz Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz Benzin ve Eurodizel akaryakıtlar ile müşterilerimize 100 litrede 4 litreye varan yakıt ekonomisi değeri sunuyoruz.

Yeni Nesil akaryakıtların geliştirilmesi için yılda 15 milyon dolar Ar-Ge yatırımı yapıyor ve bu alanda dünyanın bir numaralı kuruluşu Afton Chemicals ile işbirliği yapıyoruz. 95 ve 97 oktan ürünlerimiz ile tüketicilere düzenli kullanımda %4`e varan yakıt ekonomisi sağlıyoruz. Ürünlerimizin kalitesi, ülkemizin ve dünyanın en itibarlı bağımsız kuruluşlarınca yapılan test çalışmaları ile onaylanıyor.

Müşterilerimize son teknolojili, kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra Positive Card Programı ile de ilave avantajlar sunuyoruz. Farklı sektörlerde yaptığımız işbirlikleri ile sunduğumuz avantajlı puan yapısından faydalanan Positive Card üyelerinin sayısı 2,5 milyonun üzerine çıkmış bulunuyor.

Petrol Ofisi olarak başlıca amacımız kendi markamızı taşıyan her istasyonda müşterilerimize akaryakıttan daha fazlasını sunmak ve Türkiye`nin tüm yollarında, havada, denizde ve karada, insanlar için en güvenilir ve güçlü yol arkadaşı olmaktır. 
 

Gümrükler Muhafaza İhbar
© 2011 OMV Petrol Ofisi A.S  |    Yasal Koşullar   |   Gizlilik Sözümüz   |    Site Haritası